Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Show sidebar
Close

Adria

1188 
ADRIA 2,5 m Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:sonoma/sonoma-czekolada Szafki górne: 60W, 80, 50, 60W Szafki dolne: 60 szuf. 80ZL, 50 szuf. 60 szuf. Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: - sonoma/sonoma - czekolada, - sonoma/sonoma - sangha wenge, Dostępny kolor korpusu: dąb sonoma Fronty wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni
Close

Agata

1506 
Szer:2,60 m Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm Wysokość szafek górnych 60 cm kolor: orzech AGATA 2,6 m Szafki górne: 80, 80 W, 60 półka, 40 W nast. Szafki dolne: 80 ZL, 80, 60 szuf. 40 szufl.
Close

Aria

ARIA 2,6 m Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:czekolada/dół czekolada - góra i szuflady sonoma Dostępne zestawy: ARIA 2,6 m Szafki górne: 80, 80W, 60, 40 Szafki dolne: 80ZL, 80 szuf. 60 szuf. 40 szuf. ARIA 2,4/1,8 m Szafki górne: 80, 60, 60 poch. 40 W Szafki dolne: 80 ZL, 60 szuf. 40 szuf. ARIA 1,8/1,2 m Szafki górne: 80, 60 poch. 40 W Szafki dolne: 80 ZL, 40 szuf. Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: - czekolada/dół czekolada - góra i szuflady sonoma Dostępny kolor korpusu: czekolada Kuchnia wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
SONOMACZEKOLADOWA

Close

Dana

1458 
DANA 3,1 m Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:biała/dół czekolada - góra biały Szafki górne: 100W, 60 poch, 100 Szafki dolne: 100 szuf.60 zab.p, 100ZL, 50 pomoc. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Gracja Mat

1825 1844 
GRACJA 3,2 m UCHWYT ALUM MAT Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:biały/biały - szuflady i witryna zebrawood Szafki górne: 80, 50, 60 poch., 80W Szafki dolne: 80ZL, 50 szuf. 60 zab. piec. 80 szuf. 50 pomoc. Fronty wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Dzięki zastosownie aluminiowych uchwytów kuchnia zyskuje nowoczesny oraz estetyczny wygląd. Drzwi od witryny montowane na teleskopach gazowych co zapobiega ich opadaniu. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Gracja Połysk

2093 
GRACJA 3,2 m UCHWYT ALUM POŁYSK Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:popiel/góra i szuflady górne czerwony - dół i witryna zebroowod Szafki górne: 80, 50, 60 poch., 80W Szafki dolne: 80ZL, 50 szuf. 60 zab. piec. 80 szuf. 50 pomoc. Fronty wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Dzięki zastosownie aluminiowych uchwytów kuchnia zyskuje nowoczesny oraz estetyczny wygląd. Drzwi od witryny montowane na teleskopach gazowych co zapobiega ich opadaniu. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Irena Mat

1501 1542 
IRENA 2,8 m ALUM MAT Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor: popiel/dół sangha wenge - szuflady i góra sosna biała Szafki górne: 60, 80W, 80W, 60 Szafki dolne: 60 szuf. 80 szuf.. 80ZL, 60 szuf..Fronty wykonane z płyty laminowanej obrobione ALUMINIUM. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Irena Połysk

1584 1995 
IRENA 2,8 m ALUM POŁYSK Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:biały/biały mat. - szuflady i witryna zebrowood połysk Szafki górne: 60, 80W, 80W, 60 Szafki dolne: 60 szuf. 80 szuf.. 80ZL, 60 szuf.. Fronty wykonane z płyty laminowanej obrobione ALUMINIUM. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Kinga Mat

990 
KINGA 2,1 m UCHWYT ALUM MAT Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:biały/biały Szafki górne: 80, 80W Szafki dolne: 80ZL, 80 szuf. 50 pomoc.Fronty wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Dzięki zastosownie aluminiowych uchwytów kuchnia zyskuje nowoczesny oraz estetyczny wygląd. Drzwi od witryny montowane na teleskopach gazowych co zapobiega ich opadaniu. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Kinga Połysk

1301 
KINGA 2,1 m UCHWYT ALUM POŁYSK Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:biał/biały połysk Szafki górne: 80, 80W Szafki dolne: 80ZL, 80 szuf. 50 pomoc. Fronty wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Dzięki zastosownie aluminiowych uchwytów kuchnia zyskuje nowoczesny oraz estetyczny wygląd. Drzwi od witryny montowane na teleskopach gazowych co zapobiega ich opadaniu. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Linea 19

856 
LINEA 1,9 m Szafki górne: 80W, 60, 50 Szafki dolne: 80ZL, 60 szuf. 50 szuf. Fronty wykonane z płyty laminowanej. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Linea 25

962 
LINEA 2,5/1,9 m Szafki górne: 80W, 60 poch, 60, 50 Szafki dolne: 80ZL, 60 szuf. 50 szuf. Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: - sonomal/dół czekolada - góra i wstawki sonoma - sonomal/dół sonoma - góra i wstawki czekolada - popiel/dół sangha wenge - góra i wstawki sosna biała Dostępny kolor korpusu: sonoma, czekolada Fronty wykonane z płyty laminowanej. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.