Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Show sidebar
Close

AGA

234 
Informacje : Szer./wys./gł.: 60/115/37 cm Kolor na zdjęciu: sonoma Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – artisan – dąb craft – lefkas ciemny – sanremo rust - sonoma - velington Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta +front gładki. Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

AGA II

262 
Informacje : Szer./wys./gł.: 80/112/41 cm Kolor na zdjęciu: sonoma Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – artisan – dąb craft – lefkas ciemny – sanremo rust – sonoma – velinton Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta +front gładki. Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Era

262 
Szer./wys./gł.: 100/112/41 cm Kolor na zdjęciu : corsico Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – artisan – corsico – dąb craft – lefkas ciemny – sanremo rust – sonoma Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: front gładki .   Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

PAULA II

234 
Szer./wys./gł.: 80/92/41 cm Kolor na zdjęciu : olcha Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – artisan – czekolada – olcha – sanremo rust – sonoma – velington Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: front gładki . Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

RIVA

283 
zer./wys./gł.: 80/128/41 cm Kolor na zdjęciu : czekolada Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – artisan – czekolada – lefkas ciemny – sanremo rust – sonoma – velington Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: front gładki . Model dostępny jest w następującej kolorystyce: