Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Show sidebar
Close

Irena Mat

1501 1542 
IRENA 2,8 m ALUM MAT Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor: popiel/dół sangha wenge - szuflady i góra sosna biała Szafki górne: 60, 80W, 80W, 60 Szafki dolne: 60 szuf. 80 szuf.. 80ZL, 60 szuf..Fronty wykonane z płyty laminowanej obrobione ALUMINIUM. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Kinga Mat

990 
KINGA 2,1 m UCHWYT ALUM MAT Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:biały/biały Szafki górne: 80, 80W Szafki dolne: 80ZL, 80 szuf. 50 pomoc.Fronty wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Dzięki zastosownie aluminiowych uchwytów kuchnia zyskuje nowoczesny oraz estetyczny wygląd. Drzwi od witryny montowane na teleskopach gazowych co zapobiega ich opadaniu. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Mini

892 
MINI 2,1 m
Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:popiel/ góra piaskowy - dół latte Szafki górne: 80, 80W Szafki dolne: 80ZL, 80 szuf. 50 pomoc. Fronty wykonane z płyty laminowanej. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Ola

1118 
OLA 2,6 m Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:popiel/sangha wenge Szafki górne: 80, 50, 80W, 50 Szafki dolne: 80ZL, 50 szuf. 80, 50 Kuchnia wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Ola II

707 
OLA II 1,8/1,2 m Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:popiel/dąb sękowy Szafki górne: 80, 40 poch. 40 W Szafki dolne: 80 ZL, 40 szuf. Kuchnia wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Selena Mat

1330 
SELENA 2,6 m MAT Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor:biały/biały Szafki górne: 60W, 60W. 80 Szafki dolne: 80ZL, 40 szuf. 80, 60 pomoc. Kuchnia wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.
Close

Zuri Mat

1160 
ZURI 2,7 m ABS Wysokość szafek dolnych z blatem to 85 cm kolor: sonoma/biały Szafki górne: 80W, 60 poch. 80 Szafki dolne: 50 pomoc. 80 szufl. 60 zab. piec. 80ZL Kuchnia wykonane z płyty laminowanej oklejonej ABS-em. BLAT DO KUCHNI MOŻE BYĆ DZIELONY NA KAŻDĄ SZAFKĘ BĄDŹ W JEDNYM KAWAŁKU. ( Informacje o blacie zaznacz przy zamówieniu.) W zestawie zastosowano METABOXY (metalowe boki szuflad). Szuflady te udźwigną dużo większe ciężary w porównaniu do zwykłych prowadnic rolkowych. Nogi kuchenne aluminiowe z możliwością regulacji wysokości. Wszystkie kuchnie, które są w sprzedaży mogą być rozbudowane o dodatkowe szafki. Każda z nich będzie dostosowana wyglądem do wybranego modelu kuchni.